Zamówienia (COVID-19)

 1. Zamów zestaw starterów i sond do identyfikacji SARS-CoV-2.
  Oferujemy 11 gotowych zestawów oraz jeden zestaw referencyjny. ZAMÓW. 
 2. Zamów zestaw do wykrywania SARS-CoV-2 w standardzie RUO (Research Use Only) na 1000 reakcji. Prosimy kontaktować się na adres e-mail: info@futuresynthesis.pl (w tytule: "Zestaw RUO")
 3. Zamów zestaw do wykrywania SARS-CoV-2 w standardzie CDC validated (zatwierdzone przez Centrum Kontroli i Prewencji Chorób w Stanach Zjednoczonych) na 1000 reakcji. Prosimy kontaktować się na adres e-mail: info@futuresynthesis.pl (w tytule "Zestaw CDC")

Wykrywanie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 - badania genetyczne.

W związku z rozprzestrzenianiem się epidemii wirusa SARS-CoV-2 FutureSynthesis sp. z o.o. podejmuje działania mające na celu zminimalizowanie występującego zagrożenia. W związku z tym oferujemy Państwu zarówno syntezę sond i starterów dla RT PCR (wykrywanie wirusa SARS-CoV-2 przy użyciu dostarczonych przez Państwa unikalnych sekwencji CoV), jak również gotowe zestawy diagnostyczne RT-PCR wykrywające SARS-CoV-2 wyprodukowane przez firmę Biosearch Technologies. Zestawy te zostały zaaprobowane przez Centrum Kontroli i Prewencji Chorób w Stanach Zjednoczonych (CDC). Wykrywanie patogenów jest możliwe dzięki rodzinie produktów RapiDxFire, w tym master mix i enzymów odwrotnej transkryptazy. Produkty te wytwarzane są w standardzie ISO 13485.

 

Państwa indywidualne zestawy badawcze są produkowane zgodnie ze standardem cGMP i certyfikatem ISO13485 na terenie Europy. Sondy wykorzystują wygaszacze BHQ i BBQ oraz barwniki FAM i TAMRA - które są rekomendowane w protokołach dla wykrywania SARS-CoV-2 dostarczonych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Uzyskaj dostęp do protokołów COVID-19 dostarczonych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) oraz skorzystaj z doświadczeń uzyskanych podczas pandemii wirusa N1H1 (czytaj więcej, PDF)

 

Kupując u nas sondy i startery masz pewność, że pochodzą z legalnego źródła (FutureSynthesis sp. z o.o jest autoryzowanym przedstawicielem Biosearch Technologies).

 

 • O nas

  Specjalizujemy się w chemicznej syntezie biocząsteczek na zlecenie klientów. Naszym celem jest wykonywanie syntez unikalnych związków chemicznych, często pochodzenia naturalnego. Stosowane metody analityczne pozwalają na otrzymywanie produktów finalnych o wysokim poziomie czystości.

  Więcej ...
 • Oferta

  Oferujemy m.in. syntezę fragmentu kwasu rybonukleinowego RNA (w skali od 0,1 do 10 mikromoli) oraz o długości do 75 merów, kwasu dezoksyrybonukleinowego DNA (w skali od 0,1 do 10 mikromoli) o długości do 150 merów, pełną analizę strukturalną otrzymanych produktów i inne.

  Więcej ...
 • News

  • 2020-03-16 / 10% rabatu na sondy i startery do detekcji wirusów
  • 2020-03-11 / Testy na wykrywanie wirusa COVID-19 już dostępne!
  • 2019-03-04 / FutureSynthesis oferuje nowy produkt LGC Biosearch: Stellaris ® RNA FISH
  Więcej ...