Zamów syntezę

Przejdź do strony zamówień i wypełnij formularz. Przedstawiciel naszego zespołu skontaktuje się z Tobą jak tylko prześlesz zamówienie.

Genotypowanie LGC Biosearch Technologies

Miło nam poinformować, że FutureSynthesis jest oficjalnym dystrybutorem produktów LGC Biosearch Technologies na terenie Polski. Biosearch Technologies jest renomowaną firmą oferującą szeroką gamę produktów do biologii molekularnej.

 

W związku z tym oferujemy Państwu odczynniki, zestawy i usługi z zakresu biologii molekularnej od izolacji materiału genetycznego z próbki, przez sekwencjonowanie po genotypowanie oparte na technologii "KASP chemistry" i precyzyjną analizę danych z użyciem oprogramowania komputerowego.

 • Izolacja DNA
 • Sekwencjonowanie
 • Wykrywanie mutacji pojedynczego nukleotydu (SNP) z wykorzystaniem "KASP chemistry"
 • Komputerowa analiza danych

 

Korzystanie z reakcji PCR w oparciu o genotypowanie typu KASP pozwala zapewnić kompleksowe usługi genotypowania. Poniżej przedstawiamy prezentację pozwalającą zapoznać się z ideą genotypowania SNP z wykorzystaniem “KASP chemistry”.

How does KASP™ work?

KASP Assay mix and KASP Master mix

The KASP reaction

KASP analysis & benefits of KASP

 

Kolejną nowością Biosearch Technologies jest SeqSNP™ - targeted genotyping by sequencing. SeqSNP pozwala na znaczne skrócenie czasu i redukcję nakładów na genotypowanie i jest szczególnie użyteczny w programach hodowli roślin i zwierząt.

SeqSNP™ umożliwia analizę dziesiątek tysięcy markerów w szybki i efektywny sposób. Próbki mogą być genotypowane za pomocą różnych zestawów markerów, które można następnie z łatwością przystosować do potrzeb procesów wielkoskalowych.

Więcej na temat SeqSNP w zamieszczonych poniżej broszurach:
SeqSNP
SeqSNP w praktyce
Lista gatunków roślin

 • O nas

  Specjalizujemy się w chemicznej syntezie biocząsteczek na zlecenie klientów. Naszym celem jest wykonywanie syntez unikalnych związków chemicznych, często pochodzenia naturalnego. Stosowane metody analityczne pozwalają na otrzymywanie produktów finalnych o wysokim poziomie czystości.

  Więcej ...
 • Oferta

  Oferujemy m.in. syntezę fragmentu kwasu rybonukleinowego RNA (w skali od 0,1 do 10 mikromoli) oraz o długości do 75 merów, kwasu dezoksyrybonukleinowego DNA (w skali od 0,1 do 10 mikromoli) o długości do 150 merów, pełną analizę strukturalną otrzymanych produktów i inne.

  Więcej ...
 • News

  • 2020-03-16 / 10% rabatu na sondy i startery do detekcji wirusów
  • 2020-03-11 / Testy na wykrywanie wirusa COVID-19 już dostępne!
  • 2019-03-04 / FutureSynthesis oferuje nowy produkt LGC Biosearch: Stellaris ® RNA FISH
  Więcej ...