Zamów syntezę

Przejdź do strony zamówień i wypełnij formularz. Przedstawiciel naszego zespołu skontaktuje się z Tobą jak tylko prześlesz zamówienie.

Wszystkie aktualności

 • 2020-03-16 / 10% rabatu na sondy i startery do detekcji wirusów

  W związku z epidemią wirusa COVID-19 FutureSynthesis udziela 10% rabatu od cen katalogowych, na wszystkie zamówienia dotyczące sond i starterów wykorzystywanych w detekcji wirusów. Prosimy o podawanie tej informacji podczas składania zamówienia. Jednocześnie informujemy, że zamówienia takie będą realizowane priorytetowo.

 • 2020-03-11 / Testy na wykrywanie wirusa COVID-19 już dostępne!

  Od dzisiaj w naszej ofercie znajdą Państwo zarówno syntezę sond i starterów RT PCR do wykrywania koronowirusa COVID-19, jak i gotowe zestawy wyprodukowane przez firmę Biosearch Technologies.

   

  Gotowe zestawy zostały zaaprobowane przez Centrum Kontroli i Prewencji Chorób w Stanach Zjednoczonych (CDC) i wystarczają na przeprowadzenie 1000 reakcji. Protokół RT PCR można znaleźć na stronie: https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/lab/rt-pcr-detection-instructions.html

   

  Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce na naszej stronie "KORONAWIRUS COVID-19"

 • 2019-03-04 / FutureSynthesis oferuje nowy produkt LGC Biosearch: Stellaris ® RNA FISH

  Stellaris® RNA FISH (fluorescencyjna hybrydyzacja in situ) to metoda wizualizacji RNA, która umożliwia jednoczesne wykrywanie, lokalizację i oznaczanie ilościowe poszczególnych cząsteczek RNA na poziomie komórkowym w utrwalonych próbkach za pomocą mikroskopii fluorescencyjnej. Zestaw sond Stellaris składa się z puli maksymalnie 48 unikalnych sond, z których każda jest znakowana fluoroforem i które wspólnie wiążą się z transkryptem docelowego RNA.

  Technologia Stellaris® RNA FISH opiera się na prostym protokole i nie wymaga wysoce specjalistycznych odczynników. Umożliwia otrzymanie wyników tego samego dnia i jest wszechstronna pod względem rodzaju próbki, badanego gatunku i zastosowania. Sondy Stellaris® mogą być znakowane kilkoma różnymi barwnikami, aby umożliwić jednoczesne wykrywanie różnych docelowych RNA w multipleksowanych eksperymentach. Technologia Stellaris® RNA FISH umożliwia naukowcom wizualizację ekspresji genów poprzez bezpośrednie wykrywanie bez izolacji, oczyszczania lub amplifikacji.

  Więcej o technologii: https://www.biosearchtech.com/support/education/stellaris-rna-fish

 • 2018-11-26 / Spotkanie konsorcjum DNARepairMan

  W dniach 19-23 listopada delegacja FutureSynthesis uczestniczyła w drugim spotkaniu konsorcjum DNARepairMan, które odbyło się w Giessen. Nasza doktorantka uczestniczyła w serii wykładów i warsztatów z zakresu biotechnologii i biochemii dotyczących badania procesów naprawy DNA. Ponadto, FutureSynthesis organizowała warsztaty z automatycznej syntezy oligonukleotydów.

  W spotkaniu uczestniczyli również reprezentanci Unii Europejskiej, którzy wyrazili się o działaniu konsorcjum w bardzo pozytywny sposób. Liczne rozmowy i wymiana pomysłów zaowocowały perspektywą realizacji wspólnych projektów m.in. z firmą Elvesys i National Center for Scientific Research we Francji oraz z przyszpitalnym instytutem badawczym Erasmus MC w Holandii. Następne i zarazem podsumowujące spotkanie konsorcjum DNARepairMan odbędzie się za rok w Bristolu.

 • 2018-11-15 / Nowe produkty w naszej ofercie - PRECISION RNA MASS MARKER i VISUAL PRECISION RNA MASS MARKER

  Produkty przeznaczone do zastosowania w elektroforezie jako markery długości jednoniciowego RNA. Składają się z 13 fragmentów RNA o długości od 10 nt do 100 nt. W razie pytań technicznych dotyczących naszych markerów prosimy o kontakt – nasi konsultanci z przyjemnością udzielą wszelkich informacji.

 • 2018-11-05 / Zakończenie realizacji projektu "mała szybka ścieżka"

  Zakończyliśmy realizację projektu pn. „Wytworzenie molekularnych wzorców migracji kwasów nukleinowych.”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 1.1 - Projekty B+R przedsiębiorstw, Poddziałania 1.1.1 - Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa PROGRAMU OPERACYJNEGO INTELIGENTNY ROZWÓJ 2014-2020.

 • 2018-09-18 / III Kongres BIO w Gdańsku (18-21.09.2018)

  Jesteśmy w Gdańsku na III Kongresie BIO w Gdańsku, połączonym z 51. Zjazdem Polskiego Towarzystwa Biochemicznego. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i rozmowy z naszymi przedstawicielami w dniach 18 – 21 września!

 • 2018-09-13 / IX Zjazd Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka w Bydgoszczy (13-15.09.2018)

  Drużyna FutureSynthesis na IX Zjeździe Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka w Bydgoszczy. Zapraszamy do rozmowy z naszymi konsultantami!

 • 2018-02-14 / Genotypowanie SeqSNP firmy LGC już w ofercie

  Jako oficjalny dystrybutor produktów i usług LGC Genomics na terenie Polski, proponujemy Państwu nowość: SeqSNP - targeted genotyping by sequencing. Więcej informacji w zakładce GENOTYPOWANIE LGC.

 • 2018-01-24 / Realizacja projektu "szybka ścieżka"

  Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy realizację kolejnego projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 1.1 - Projekty B+R przedsiębiorstw, Poddziałania 1.1.1 - Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa PROGRAMU OPERACYJNEGO INTELIGENTNY ROZWÓJ 2014-2020. Dotyczy on przygotowania molekularnych wzorców migracji kwasów nukleinowych, które wkrótce wzbogacą naszą ofertę.

 • 2018-01-22 / Spotkanie inauguracyjne DNARepairMan

  W dniach 15-19 stycznia w Amsterdamie odbyło się pierwsze spotkanie konsorcjum DNARepairMan, w którym FutureSynthesis jest beneficjentem z sektora MŚP. Nasza doktorantka wraz z 14 pozostałymi młodymi naukowcami uczestniczyła w cyklu wprowadzających wykładów i warsztatów. Udział w spotkaniu zaowocował zacieśnieniem współpracy m.in. z Netherlands Cancer Institute, Leiden University Medical Center, University of Bristol oraz firmą JPK Intruments AG.Następna konferencja odbędzie się już w czerwcu br. w Paryżu.

   

 • 2017-10-14 / Realizacja projektu "szybka ścieżka"

  Rozpoczęliśmy realizację projektu pn. „Termolityczne barwniki fluorescencyjne w znakowaniu kwasów nukleinowych”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 1.1 - Projekty B+R przedsiębiorstw, Poddziałania 1.1.1 - Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa PROGRAMU OPERACYJNEGO INTELIGENTNY ROZWÓJ 2014-2020.

 • 2017-01-01 / DNARepairMan - Horyzont 2020

  Rozpoczęliśmy realizację projektu konsorcyjnego pt. “Regulated Assembly of Molecular Machines for DNA Repair: a Molecular Analysis Network” (DNARepairMan) w ramach Programu Ramowego Wsparcia Badań i Innowacji Horyzont 2020, Marie Skłodowska-Curie Innovative Training Networks (ITN). Informacje na temat projektu znajdują się na stronie www.dnarepairman.eu

 • 2016-09-23 / V Polski Kongres Genetyki w Łodzi (19-22.09.2016)

  Ponad 800 uczestników, a w tym ponad 160 wykładowców zagranicznych i polskich – tak szerokie grono specjalistów z dziedziny genetyki, biologii molekularnej, proteomiki i dziedzin pokrewnych zgromadził Polski Kongres Genetyki. W trakcie konferencji nasi konsultanci udzielali informacji w zakresie tematyki działalności Spółki oraz służyli radą w kwestii syntez oligonukleotydów.

 • 2016-09-19 / 2. Kongres Biochemii, Biologii Komórki, Biotechnologii i Bioinformatyki BIO 2016 we Wrocławiu (13-16.09.2016)

  Pod hasłem "Bio2016 – Expanding beyond the limits"  odbył się we Wrocławiu 2. Kongres Biochemii, Biologii Komórki, Biotechnologii I Bioinformatyki BIO 2016. FutureSynthesis wzięło udział w tym prestiżowym przedsięwzięciu. Nasi specjaliści prezentowali produkty oraz udzielali informacji i porad dotyczących ich zastosowania w eksperymentach sektora BIO.

  Stoisko

 • 2016-04-28 / Współpraca z LGC Group

  LGC jest międzynarodową firmą z branży life science. Od kwietnia FutureSynthesis jest dystrybutorem produktów i usług firmy LGC. Dzięki tej współpracy nasza oferta poszerzyła się o nowe pozycje od komponentów do izolacji kwasów nukleinowych, przez genotypowanie z użyciem technologii KASP, po sekwencjonowanie. Więcej szczegółów w zakładce GENOTYPOWANIE.

 • 2015-06-01 / BIONNALE 2015 w Berlinie

  BIONNALE jest największym wydarzeniem networkingowym w przemyśle biotechnologicznym i farmaceutycznym odbywającym się w Berlinie. Mieliśmy sposobność do nawiązywania nowych kontaktów dających nam nowe możliwości rozwoju.

 • 2015-05-25 / BioForum 2015 we Wrocławiu

  Targi Bioforum 2015 były kolejną okazją do spotkania ludzi pełnych pasji i determinacji, którzy tak jak my rozwijają rynek biotechnologiczny. Jak co roku wróciliśmy bogatsi o nowe doświadczenia, pomysły i motywację do dalszej pracy.

 • 2014-11-17 / Wsparcie projektu TRICITY iGIEM

  Chętnie wspieramy inicjatywy realizowane przez pasjonatów naukowych, dlatego też nie mogliśmy nie zainteresować się projektem TRICITY iGIEM. Młodzi entuzjaści nauk biologicznych pracują nad nową generacją leków antybakteryjnych. Trzymamy za nich kciuki.

  Link do projektu: http://www.trigem.com.pl/

 • 2014-09-18 / Kongres BIO 2014, Warszawa (9-12.09.2014)

  Byliśmy do Państwa dyspozycji podczas Kongresu BIO 2014 w Warszawie. Było to pierwsze w Polsce zakrojone na tak dużą skalę spotkanie środowisk naukowych zajmujących się naukami biologicznymi. Podczas Kongresu prezentowaliśmy również wyniki z naszej działalności badawczo-rozwojowej.

 • 2014-06-02 / BioForum 2014 w Łodzi (28-29.05.2014)

  Podczas targów BioForum 2014 spotkaliśmy się z przedstawicielami świata nauki, bio-biznesu oraz specjalistami z dziedzin: farmacji, biologii molekularnej i biotechnologii. Udział w tym wydarzeniu był kolejną okazją do nawiązania nowych kontaktów, które zamierzamy przekuć w długofalową współpracę.
 • 2014-05-13 / Wyróżnienie w XI edycji konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości

  Otrzymaliśmy wyróżnienie specjalne Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości w kategorii "Startup" za najciekawszy pomysł na usługę oraz najlepszą strategię działania.
  Cieszymy się z docenienia naszej pasji i pracy.

  Link do wydarzenia: TUTAJ

   

 • 2014-01-16 / Poszukiwanie podwykonawcy

  W ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007 –2013 Działania 1.4 „Wsparcie projektów celowych” poszukuje podwykonawcy w określonych zadaniach projektu pt.: Wytworzenie molekularnych wzorców migracji kwasów nukleinowych w żelach elektroforetycznych.


  Do zadań podwykonawcy będzie należało:

   

  • analiza przygotowanych przez FutureSynthesis sp. z o.o mieszanin wzorcowych w żelach elektroforetycznych i kapilarach, w celu określenia parametrów biochemicznych dostarczonych prototypów, w tym analiza w różnych układach i przy różnych parametrach wraz z dokumentacją fotograficzną uzyskanych wyników;
  • ilościowa analiza dostarczanych zestawów referencyjnych;
  • wstępne badania stabilności dostarczanych próbek;
  • dostępna aparatura badawcza umożliwiająca określenie optymalnych stężeń próbek zawierających znaczniki bazujące na zjawisku fluorescencji;
  • analiza chromatograficzna, w tym z detekcją fluorescencyjną, przygotowanych wzorców i detekcję koronową;
  • wstępna interpretacja wyników prowadzonych testów wraz z identyfikacją źródeł ewentualnych nieprawidłowości;
  • przygotowanie szczegółowych raportów merytorycznych z przeprowadzanych testów na każdym ich etapie;

  Oferty prosimy kierować na adres: info@futuresynthesis.pl do dnia 31.01.2014 do godz. 16:00. Wersja drukowana musi  być dostarczona w ciągu trzech dni od przesłania oferty drogą elektroniczną. Oferty dostarczone po terminie nie będą rozpatrywane.

 • 2013-10-29 / Targi 4 FUTURE we Wrocławiu (23-24.10.2013)

  Udział w Targach Innowacji i Przedsiębiorczości 4 Future we Wrocławiu - unikatowej w skali kraju otwartej imprezy mającej na celu budowanie współpracy pomiędzy instytucjami otoczenia biznesu na rzecz profesjonalizacji branży. W targach udział wzięło 50 wystawców, co stwarzało możliwość pozyskania partnerów do projektów biznesowych, badawczo-rozwojowych i wdrożeniowych.

   

  Podczas targów mieliśmy przyjemność prezentacji profilu FutureSynthesis.

 • 2013-09-17 / IV Kongres Genetyki w Poznaniu (10-13.09.2013)

  Nie zabrakło nas również na IV Kongresie Genetyki w Poznaniu. Podczas konferencji nasi konsultanci byli do dyspozycji w kwestiach związanych z ofertą naszej firmy oraz udzielali porad związanych z możliwościami zastosowania konkretnych modyfikacji oligonukleotydów w interesujących Państwa eksperymentach.

 • 2013-09-09 / PTBioch 2013 Toruń (2-5.09.2013)

  Udział w 48 Zjeździe Polskiego Towarzystwa Biochemicznego w Toruniu.

  Po raz kolejny prezentowaliśmy profil naszej działalności oraz służyliśmy radą w kwestii syntezy oligonukleotydów serii RNA i DNA, z uwzględnieniem ich licznych modyfikacji.

 • 2013-09-02 / Staże i szkolenia

  W naszej instytucji realizowane jest przedsięwzięcie: „Staże i szkolenia praktyczne pracowników/nic naukowych jednostek naukowych i pracowników/nic naukowych, naukowo-dydaktycznych i dydaktycznych uczelni w przedsiębiorstwach” realizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  Program Operacyjny Kapitał Ludzki.

  Priorytet VIII Regionalne Kadry Gospodarki

  Działanie 8.2 Transfer wiedzy

  Poddziałanie 8.2.1 Wsparcie dla współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw.

 • 2013-06-03 / Staże i szkolenia - Europejski Fundusz Społeczny

  Realizujemy projekt: "Staże i szkolenia praktyczne dla pracowników/nic naukowych placówek naukowych i pracowników/nic naukowych i  naukowo-dydaktycznych uczelni w przedsiębiorstwie".

  Przedsięwzięcia realizowane są w ramach projektu „Wsparcie współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw w Wielkopolsce” (Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet VIII: Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.2: Transfer wiedzy, Poddziałanie 8.2.1: Wsparcie dla współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw). Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 • 2013-06-01 / Współpraca z Biosearch Technologies Inc.

  Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów firmy Biosearch Technologies Inc. – światowego lidera w zakresie znaczników fluorescencyjnych oraz ich zastosowania w biologii molekularnej i diagnostyce medycznej. Dzięki tej współpracy możemy Państwu zaoferować szeroką gamę znaczników fluorescencyjnych: Black Hole Quencher®, CAL Fluor®, Quasar® i Pulsar® oraz produkty bazujące na zjawisku fluorescencji, takie jak: Stellaris® RNA FISH Probes, i wiele innych narzędzi molekularnych.

 • 2013-05-16 / BIOCONNECT 2013: "Facilitating dialogue between business and academia"

  Uczestniczyliśmy w konferencji BIOCONNECT 2013, zatytułowanej: "Facilitating dialogue between business and academia", która odbyła się w dniach 15-16.05.2013 w Centrum Konferencyjnym NTPP w Suchym Lesie.

  Link do wydarzenia oraz podsumowanie

 • 2013-05-16 / Wykład Prof. Thomasa Cecha, Poznań 16.05.2013

  Podążając za najnowszymi trendami w nauce oraz uczestnicząc w ważniejszych wydarzeniach z zakresu tematyki, w której poruszają się nasi Klienci, byliśmy jednymi ze sponsorów wykładu Profesora Thomasa Cecha.

  Wykład odbył się w czwartek 16 maja 2013 roku na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 • 2013-05-02 / Staż Sukcesem Naukowca

  W naszej instytucji realizowany jest projekt: "Staż Sukcesem Naukowca - II edycja". Realizacja projektu jest możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego programu operacyjnego Kapitał Ludzki

  Priorytet VIII Regionalne Kadry Gospodarki

  Działanie 8.2 Transfer wiedzy

  Poddziałanie 8.2.1 Wsparcie dla Współpracy Sfery Nauki i Przedsiębiorstw.

   

 • 2013-03-22 / BIO-Europe Spring - Barcelona (11-13.03.2013)

  Uczestnictwo w prestiżowej konferencji gromadzącej szerokie grono przedstawicieli firm z branży biotechnologicznej, grup biznesowych wywodzących się z dużych i średnich firm farmaceutycznych oraz ekspertów z gałęzi przemysłowej.

 • 2013-03-08 / Zmiana siedziby

  Obecnie nasze laboratoria mieszczą się w kompleksie Zespołu Inkubatorów Wysokich Technologii na terenie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

 • 2012-11-26 / Nowość w ofercie - 8-oxo-dG

  8-oxo-dG jest pochodną deoksyguanozyny powstającą na skutek utleniania DNA w warunkach biologicznych. Ze względu na to stosowana jest w badaniach nad oksydacyjnymi uszkodzeniami DNA i mechanizmami naprawy tych uszkodzeń.

 • 2012-10-04 / PBS I

  Rozpoczęcie prac badawczo-rozwojowych w ramach projektu PBS-1 Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: „Wysokowydajne podłoża do syntezy biocząsteczek na fazie stałej”. Projekt ten jest realizowany w konsorcjum z Instytutem Chemii Bioorganiczej PAN oraz Poznańskim Parkiem Naukowo-Technologicznym Fundacji UAM.

 • 2012-09-24 / PTBioch 2012 Poznań (11-14.09.2012)

  Uczestnictwo w Polsko-Niemieckiej Konferencji Biochemicznej połączonej z 47 Zjazdem Polskiego Towarzystwa Biochemicznego. Podczas konferencji konsultanci naszej firmy prezentowali profil działalności FutureSynthesis oraz udzielali porad w zakresie syntez kwasów nukleinowych, a także służyli pomocą w kwestiach dostępnych modyfikacji oligonukleotydowych.

 • 2012-04-03 / Realizacja projektu (IZTECH)

  Realizacja projektu „Opracowanie i wdrożenie systemu wsparcia przedsiębiorstw kluczowych technologii wspomagających w zakresie zarządzania wiedzą” we współpracy z Polską Izbą Gospodarczą Zaawansowanych Technologii (IZTECH)

 • 2012-03-05 / Udział w projektach stażowych

  „Naukowcy w wielkopolskich firmach – staże badawcze szansą podniesienia innowacyjności i konkurencyjności kluczowych branż dla rozwoju regionu”, „Kluczowy Stażysta”, „SZTUKA WSPÓŁPRACY”.

 • 2011-11-11 / Audyt Innowacyjności

  Udział w projekcie Proincor (Proaktywne wsparcie innowacyjne dla MŚP położonych w „korytarzu” wiodącym od Bałtyku do Morza Śródziemnego).

 • 2011-10-05 / Sekwencje mieszane

  Wkrótce nasz formularz zamówień umożliwi zamawianie sekwencji mieszanych DNA/RNA. Mamy nadzieję, że rozbudowany formularz da nam większe możliwości spełnienia Państwa oczekiwań. Serdecznie zapraszamy.

 • 2011-10-01 / Nowa szata graficzna

  Z radością prezentujemy Państwu serwis FUTUREsynthesis w nowej szacie graficznej. Mamy nadzieję, że zmiany dokonane na stronie ułatwią Państwu zapoznanie się z treścią serwisu i zachęcą do zamawiania naszych produktów.

 • 2011-08-30 / Piszą o nas

  Artykuł w Gazecie Prawnej

   

 • 2011-07-04 / Przystąpienie do Stowarzyszenia BIOREGION Wielkopolska

  Misją SBW jest tworzenie zasobów wiedzy i kompetencji służących efektywnemu łączeniu biznesu z nauką, dla dobra obu sfer i gospodarki Wielkopolski, a także generowanie przychodów z projektów badawczo-rozwojowych z dziedziny biotechnologii.

 • 2011-04-12 / Rozpoczęcie działalności

  Rozpoczęcie działalności spółki na terenie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego

 • O nas

  Specjalizujemy się w chemicznej syntezie biocząsteczek na zlecenie klientów. Naszym celem jest wykonywanie syntez unikalnych związków chemicznych, często pochodzenia naturalnego. Stosowane metody analityczne pozwalają na otrzymywanie produktów finalnych o wysokim poziomie czystości.

  Więcej ...
 • Oferta

  Oferujemy m.in. syntezę fragmentu kwasu rybonukleinowego RNA (w skali od 0,1 do 10 mikromoli) oraz o długości do 75 merów, kwasu dezoksyrybonukleinowego DNA (w skali od 0,1 do 10 mikromoli) o długości do 150 merów, pełną analizę strukturalną otrzymanych produktów i inne.

  Więcej ...
 • News

  • 2020-03-16 / 10% rabatu na sondy i startery do detekcji wirusów
  • 2020-03-11 / Testy na wykrywanie wirusa COVID-19 już dostępne!
  • 2019-03-04 / FutureSynthesis oferuje nowy produkt LGC Biosearch: Stellaris ® RNA FISH
  Więcej ...