Zamów syntezę

Przejdź do strony zamówień i wypełnij formularz. Przedstawiciel naszego zespołu skontaktuje się z Tobą jak tylko prześlesz zamówienie.

Poznaj FUTUREsynthesis

Future Synthesis jest firmą specjalizującą się w chemicznej syntezie biocząsteczek na zlecenie klientów. Naszym celem jest wykonywanie syntez unikalnych związków chemicznych, często pochodzenia naturalnego. Stosowane metody analityczne pozwalają na otrzymywanie produktów finalnych o wysokim poziomie czystości. Jesteśmy także po to, aby pomóc Państwu rozwiązać problemy związane z chemiczną syntezą lub identyfikacją związków chemicznych pochodzenia naturalnego. Serdecznie zapraszamy do zadawania pytań oraz nawiązania współpracy z naszym zespołem.

Zapraszamy także do składania zamówień na syntezy oligomerów serii DNA lub RNA. Uruchomiona platforma pozwala zamawiać oligomery o różnej długości z dowolnymi modyfikacjami. Powiększyliśmy także skale syntezy do 50 mikromoli. Pozwoli to na otrzymywanie oligomerów w miligramowych ilościach.

Prosimy o przesyłanie informacji jakich modyfikacji Państwo poszukują. Pozwoli to na dopasowanie naszej oferty do Państwa zapotrzebowania.

 • O nas

  Specjalizujemy się w chemicznej syntezie biocząsteczek na zlecenie klientów. Naszym celem jest wykonywanie syntez unikalnych związków chemicznych, często pochodzenia naturalnego. Stosowane metody analityczne pozwalają na otrzymywanie produktów finalnych o wysokim poziomie czystości.

  Więcej ...
 • Oferta

  Oferujemy m.in. syntezę fragmentu kwasu rybonukleinowego RNA (w skali od 0,1 do 10 mikromoli) oraz o długości do 75 merów, kwasu dezoksyrybonukleinowego DNA (w skali od 0,1 do 10 mikromoli) o długości do 150 merów, pełną analizę strukturalną otrzymanych produktów i inne.

  Więcej ...
 • News

  • 2020-03-16 / 10% rabatu na sondy i startery do detekcji wirusów
  • 2020-03-11 / Testy na wykrywanie wirusa COVID-19 już dostępne!
  • 2019-03-04 / FutureSynthesis oferuje nowy produkt LGC Biosearch: Stellaris ® RNA FISH
  Więcej ...