Zamów syntezę

Przejdź do strony zamówień i wypełnij formularz. Przedstawiciel naszego zespołu skontaktuje się z Tobą jak tylko prześlesz zamówienie.

Aktualności

 • 2018-11-26 / Spotkanie konsorcjum DNARepairMan

  W dniach 19-23 listopada delegacja FutureSynthesis uczestniczyła w drugim spotkaniu konsorcjum DNARepairMan, które odbyło się w Giessen. Nasza doktorantka uczestniczyła w serii wykładów i warsztatów z zakresu biotechnologii i biochemii dotyczących badania procesów naprawy DNA. Ponadto, FutureSynthesis organizowała warsztaty z automatycznej syntezy oligonukleotydów.

  W spotkaniu uczestniczyli również reprezentanci Unii Europejskiej, którzy wyrazili się o działaniu konsorcjum w bardzo pozytywny sposób. Liczne rozmowy i wymiana pomysłów zaowocowały perspektywą realizacji wspólnych projektów m.in. z firmą Elvesys i National Center for Scientific Research we Francji oraz z przyszpitalnym instytutem badawczym Erasmus MC w Holandii. Następne i zarazem podsumowujące spotkanie konsorcjum DNARepairMan odbędzie się za rok w Bristolu.

 • 2018-11-15 / Nowe produkty w naszej ofercie - PRECISION RNA MASS MARKER i VISUAL PRECISION RNA MASS MARKER

  Produkty przeznaczone do zastosowania w elektroforezie jako markery długości jednoniciowego RNA. Składają się z 13 fragmentów RNA o długości od 10 nt do 100 nt. W razie pytań technicznych dotyczących naszych markerów prosimy o kontakt – nasi konsultanci z przyjemnością udzielą wszelkich informacji.

 • 2018-11-05 / Zakończenie realizacji projektu "mała szybka ścieżka"

  Zakończyliśmy realizację projektu pn. „Wytworzenie molekularnych wzorców migracji kwasów nukleinowych.”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 1.1 - Projekty B+R przedsiębiorstw, Poddziałania 1.1.1 - Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa PROGRAMU OPERACYJNEGO INTELIGENTNY ROZWÓJ 2014-2020.

 • 2018-09-18 / III Kongres BIO w Gdańsku (18-21.09.2018)

  Jesteśmy w Gdańsku na III Kongresie BIO w Gdańsku, połączonym z 51. Zjazdem Polskiego Towarzystwa Biochemicznego. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i rozmowy z naszymi przedstawicielami w dniach 18 – 21 września!

 • 2018-09-13 / IX Zjazd Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka w Bydgoszczy (13-15.09.2018)

  Drużyna FutureSynthesis na IX Zjeździe Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka w Bydgoszczy. Zapraszamy do rozmowy z naszymi konsultantami!

 • 2018-02-14 / Genotypowanie SeqSNP firmy LGC już w ofercie

  Jako oficjalny dystrybutor produktów i usług LGC Genomics na terenie Polski, proponujemy Państwu nowość: SeqSNP - targeted genotyping by sequencing. Więcej informacji w zakładce GENOTYPOWANIE LGC.

 • 2018-01-24 / Realizacja projektu "szybka ścieżka"

  Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy realizację kolejnego projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 1.1 - Projekty B+R przedsiębiorstw, Poddziałania 1.1.1 - Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa PROGRAMU OPERACYJNEGO INTELIGENTNY ROZWÓJ 2014-2020. Dotyczy on przygotowania molekularnych wzorców migracji kwasów nukleinowych, które wkrótce wzbogacą naszą ofertę.

 • 2018-01-22 / Spotkanie inauguracyjne DNARepairMan

  W dniach 15-19 stycznia w Amsterdamie odbyło się pierwsze spotkanie konsorcjum DNARepairMan, w którym FutureSynthesis jest beneficjentem z sektora MŚP. Nasza doktorantka wraz z 14 pozostałymi młodymi naukowcami uczestniczyła w cyklu wprowadzających wykładów i warsztatów. Udział w spotkaniu zaowocował zacieśnieniem współpracy m.in. z Netherlands Cancer Institute, Leiden University Medical Center, University of Bristol oraz firmą JPK Intruments AG.Następna konferencja odbędzie się już w czerwcu br. w Paryżu.

   

 • 2017-10-14 / Realizacja projektu "szybka ścieżka"

  Rozpoczęliśmy realizację projektu pn. „Termolityczne barwniki fluorescencyjne w znakowaniu kwasów nukleinowych”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 1.1 - Projekty B+R przedsiębiorstw, Poddziałania 1.1.1 - Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa PROGRAMU OPERACYJNEGO INTELIGENTNY ROZWÓJ 2014-2020.

 • 2017-01-01 / DNARepairMan - Horyzont 2020

  Rozpoczęliśmy realizację projektu konsorcyjnego pt. “Regulated Assembly of Molecular Machines for DNA Repair: a Molecular Analysis Network” (DNARepairMan) w ramach Programu Ramowego Wsparcia Badań i Innowacji Horyzont 2020, Marie Skłodowska-Curie Innovative Training Networks (ITN). Informacje na temat projektu znajdują się na stronie www.dnarepairman.eu

Zobacz wszystkie aktualności

 • O nas

  Specjalizujemy się w chemicznej syntezie biocząsteczek na zlecenie klientów. Naszym celem jest wykonywanie syntez unikalnych związków chemicznych, często pochodzenia naturalnego. Stosowane metody analityczne pozwalają na otrzymywanie produktów finalnych o wysokim poziomie czystości.

  Więcej ...
 • Oferta

  Oferujemy m.in. syntezę fragmentu kwasu rybonukleinowego RNA (w skali od 0,1 do 10 mikromoli) oraz o długości do 75 merów, kwasu dezoksyrybonukleinowego DNA (w skali od 0,1 do 10 mikromoli) o długości do 150 merów, pełną analizę strukturalną otrzymanych produktów i inne.

  Więcej ...
 • News

  • 2018-11-26 / Spotkanie konsorcjum DNARepairMan
  • 2018-11-15 / Nowe produkty w naszej ofercie - PRECISION RNA MASS MARKER i VISUAL PRECISION RNA MASS MARKER
  • 2018-11-05 / Zakończenie realizacji projektu "mała szybka ścieżka"
  Więcej ...